LM25101CMY/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM25101CMY/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC GATE DVR HI/LO SIDE 8MSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LM25101CMY/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM25101CMY/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC GATE DVR HI/LO SIDE 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59484 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 8-MSOP-PowerPad
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 990ns, 715ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Muut nimet 296-44951-2
LM25101CMY/NOPB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
input Frequency 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logiikkajännite - VIL, VIH 2.3V, -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Non-Inverting
Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 100V Porttityyppi N-Channel MOSFET
Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 1A, 1A Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent