LM25101BSDX/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM25101BSDX/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4500 pcs
  • Viesti
LM25101BSDX/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM25101BSDX/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74661 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 10-WSON (4x4)
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 570ns, 430ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-WDFN Exposed Pad
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 2.3V, - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 100V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4) Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A