LM25101BMAX/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM25101BMAX/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC GATE DVR HI/LO SIDE 2A 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
LM25101BMAX/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM25101BMAX/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC GATE DVR HI/LO SIDE 2A 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66210 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 570ns, 430ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Logiikkajännite - VIL, VIH 2.3V, - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 100V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A