MSTC130-16
Tuote-esittely
Osa numero: MSTC130-16
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOD THYRISTOR DOUBLER 130A D1
lomakkeissa:
  • Viesti
MSTC130-16: n tekniset tiedot
Osa numero MSTC130-16 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD THYRISTOR DOUBLER 130A D1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4944 pcs Tietolomake
Jännite - Off State 1.6kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - All SCRs Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case T2
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C (TJ) Määrä SCR, diodit 2 SCRs
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount T2
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 130A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 4700A @ 50Hz
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 400mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA