MSTC25-12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSTC25-12
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOD THYRISTOR DIODE 25A SF1
lomakkeissa:
  • Viesti
MSTC25-12: n tekniset tiedot
Osa numero MSTC25-12 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD THYRISTOR DIODE 25A SF1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5243 pcs Tietolomake
Jännite - Off State 1.2kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 2.5V
Rakenne Series Connection - All SCRs Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 2 SCRs
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.2kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 25A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 550A @ 50Hz
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 200mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA