MSTC160-08
Tuote-esittely
Osa numero: MSTC160-08
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOD THYRISTOR DOUBLER 160A D1
lomakkeissa:
  • Viesti
MSTC160-08: n tekniset tiedot
Osa numero MSTC160-08 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD THYRISTOR DOUBLER 160A D1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6733 pcs Tietolomake
Jännite - Off State 800V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - All SCRs Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case T2
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C (TJ) Määrä SCR, diodit 2 SCRs
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 800V Series Connection - All SCRs Chassis Mount T2
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 160A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 5400A @ 50Hz
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 400mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA