MSTC160-16
MicrosemiMicrosemi
MSTC160-16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSTC160-16
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus POWER MOD THYRISTOR/DIODE T2
lomakkeissa: MSTC160-16.pdf
  • Viesti
MSTC160-16: n tekniset tiedot
Osa numero MSTC160-16 Valmistaja Microsemi
Kuvaus POWER MOD THYRISTOR/DIODE T2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6394 pcs Tietolomake MSTC160-16.pdf
Jännite - Off State 1.6kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - All SCRs Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Muut nimet MSTC16016 Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C (TJ)
Määrä SCR, diodit 2 SCRs Asennustyyppi Screw Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Screw Mount Module Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 160A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 5400A @ 50Hz Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 400mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA