ECK-ATS332ME
PanasonicPanasonic
ECK-ATS332ME Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-ATS332ME
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
lomakkeissa: ECK-ATS332ME.pdf
  • Viesti
ECK-ATS332ME: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-ATS332ME Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5728 pcs Tietolomake ECK-ATS332ME.pdf
Jännite - Rated 440VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5U (E)
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja TS
Arvioinnit X1, Y2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet ECKATS332ME
P10464
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3300pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
kapasitanssi 3300pF Sovellukset Safety