ECK-ATS472ME
PanasonicPanasonic
ECK-ATS472ME Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-ATS472ME
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
lomakkeissa: ECK-ATS472ME.pdf
  • Viesti
ECK-ATS472ME: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-ATS472ME Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5752 pcs Tietolomake ECK-ATS472ME.pdf
Jännite - Rated 440VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5U (E)
Koko / Dimension 0.591" Dia (15.00mm) Sarja TS
Arvioinnit X1, Y2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet ECKATS472ME
P10465
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.709" (18.00mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
kapasitanssi 4700pF Sovellukset Safety