ECK-ATS681MB
PanasonicPanasonic
ECK-ATS681MB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-ATS681MB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 680PF 440VAC Y5P RADIAL
lomakkeissa: ECK-ATS681MB.pdf
  • Viesti
ECK-ATS681MB: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-ATS681MB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 680PF 440VAC Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6187 pcs Tietolomake ECK-ATS681MB.pdf
Jännite - Rated 440VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5P (B)
Koko / Dimension 0.354" Dia (9.00mm) Sarja TS
Arvioinnit X1, Y2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet ECKATS681MB
P10460
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 680pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapasitanssi 680pF Sovellukset Safety