ECK-ATS471MB
PanasonicPanasonic
ECK-ATS471MB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-ATS471MB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL
lomakkeissa: ECK-ATS471MB.pdf
  • Viesti
ECK-ATS471MB: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-ATS471MB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7012 pcs Tietolomake ECK-ATS471MB.pdf
Jännite - Rated 440VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5P (B)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja TS
Arvioinnit X1, Y2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet ECKATS471MB
P10459
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 470pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapasitanssi 470pF Sovellukset Safety