LQA10N150C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LQA10N150C
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE CC 150V 5A DUAL TO252
lomakkeissa: LQA10N150C.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
LQA10N150C: n tekniset tiedot
Osa numero LQA10N150C Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE CC 150V 5A DUAL TO252 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 169854 pcs Tietolomake LQA10N150C.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package TO-252, (D-Pak) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 15.1ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 150V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 150V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 5A