LQA10N200C
Power IntegrationsPower Integrations
LQA10N200C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LQA10N200C
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 200V 5A TO252
lomakkeissa: LQA10N200C.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
LQA10N200C: n tekniset tiedot
Osa numero LQA10N200C Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE ARRAY GP 200V 5A TO252 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 182232 pcs Tietolomake LQA10N200C.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package TO-252, (D-Pak) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 13.9ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Muut nimet 596-1457-2 Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 5A