LQA10T200C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LQA10T200C
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 200V 5A TO220AB
lomakkeissa: LQA10T200C.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LQA10T200C: n tekniset tiedot
Osa numero LQA10T200C Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE ARRAY GP 200V 5A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 69717 pcs Tietolomake LQA10T200C.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 13.9ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet 596-1454-5 Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 5A Through Hole TO-220-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 5A