200SXW180MEFC18X25
Tuote-esittely
Osa numero: 200SXW180MEFC18X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.200SXW180MEFC18X25.pdf2.200SXW180MEFC18X25.pdf
  • Viesti
200SXW180MEFC18X25: n tekniset tiedot
Osa numero 200SXW180MEFC18X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55596 pcs Tietolomake 1.200SXW180MEFC18X25.pdf2.200SXW180MEFC18X25.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja SXW Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 708mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose