200SXW270MEFC18X35
Tuote-esittely
Osa numero: 200SXW270MEFC18X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus PENCIL CAP
lomakkeissa: 1.200SXW270MEFC18X35.pdf2.200SXW270MEFC18X35.pdf
  • Viesti
200SXW270MEFC18X35: n tekniset tiedot
Osa numero 200SXW270MEFC18X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus PENCIL CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49620 pcs Tietolomake 1.200SXW270MEFC18X35.pdf2.200SXW270MEFC18X35.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja SXW Ripple Current @ Low Frequency 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 908.6mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.437" (36.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose