200SXW330MEFC18X40
Tuote-esittely
Osa numero: 200SXW330MEFC18X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus PENCIL CAP
lomakkeissa: 1.200SXW330MEFC18X40.pdf2.200SXW330MEFC18X40.pdf
  • Viesti
200SXW330MEFC18X40: n tekniset tiedot
Osa numero 200SXW330MEFC18X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus PENCIL CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49010 pcs Tietolomake 1.200SXW330MEFC18X40.pdf2.200SXW330MEFC18X40.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja SXW Ripple Current @ Low Frequency 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.074A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose