220TXW100MEFR12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 220TXW100MEFR12.5X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM
lomakkeissa: 1.220TXW100MEFR12.5X25.pdf2.220TXW100MEFR12.5X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
220TXW100MEFR12.5X25: n tekniset tiedot
Osa numero 220TXW100MEFR12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101095 pcs Tietolomake 1.220TXW100MEFR12.5X25.pdf2.220TXW100MEFR12.5X25.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja TXW Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.083" (27.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose