220TXW150MEFR12.5X35
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 220TXW150MEFR12.5X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM
lomakkeissa: 1.220TXW150MEFR12.5X35.pdf2.220TXW150MEFR12.5X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
220TXW150MEFR12.5X35: n tekniset tiedot
Osa numero 220TXW150MEFR12.5X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55670 pcs Tietolomake 1.220TXW150MEFR12.5X35.pdf2.220TXW150MEFR12.5X35.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose