8AX200MEFC5X11
RubyconRubycon
8AX200MEFC5X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8AX200MEFC5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 200UF 20% 8V RADIAL
lomakkeissa: 1.8AX200MEFC5X11.pdf2.8AX200MEFC5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
8AX200MEFC5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 8AX200MEFC5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 200UF 20% 8V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 344683 pcs Tietolomake 1.8AX200MEFC5X11.pdf2.8AX200MEFC5X11.pdf
Jännite - Rated 8V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja AX Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2375
8AX200M5X11
8AX200MEFC5X11-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 140 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 200µF 8V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 200µF Sovellukset General Purpose