8AX75MEFC5X7
RubyconRubycon
8AX75MEFC5X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8AX75MEFC5X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 75UF 20% 8V RADIAL
lomakkeissa: 1.8AX75MEFC5X7.pdf2.8AX75MEFC5X7.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
8AX75MEFC5X7: n tekniset tiedot
Osa numero 8AX75MEFC5X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 75UF 20% 8V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 466730 pcs Tietolomake 1.8AX75MEFC5X7.pdf2.8AX75MEFC5X7.pdf
Toleranssi 75µF Surface Mount Land Koko 0.079" (2.00mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja AX
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current - Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 8V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-2380
8AX75M5X7
8AX75MEFC5X7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 510mA Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 8AX75MEFC5X7
Lifetime @ Temp. - impedanssi 250 mOhm
Korkeus - Istuva (Max) 0.335" (8.50mm) Laajennettu kuvaus 75µF 8V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 75UF 20% 8V RADIAL
Sovellukset 1000 Hrs @ 105°C