8AX910MEFC8X16
RubyconRubycon
8AX910MEFC8X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8AX910MEFC8X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 910UF 20% 8V RADIAL
lomakkeissa: 1.8AX910MEFC8X16.pdf2.8AX910MEFC8X16.pdf
  • Viesti
8AX910MEFC8X16: n tekniset tiedot
Osa numero 8AX910MEFC8X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 910UF 20% 8V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 153887 pcs Tietolomake 1.8AX910MEFC8X16.pdf2.8AX910MEFC8X16.pdf
Jännite - Rated 8V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja AX Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2382
8AX910M8X16
8AX910MEFC8X16-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 27 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 910µF 8V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 910µF Sovellukset General Purpose