8AX910MEFC10X9
RubyconRubycon
8AX910MEFC10X9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8AX910MEFC10X9
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 910UF 20% 8V RADIAL
lomakkeissa: 1.8AX910MEFC10X9.pdf2.8AX910MEFC10X9.pdf
  • Viesti
8AX910MEFC10X9: n tekniset tiedot
Osa numero 8AX910MEFC10X9 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 910UF 20% 8V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 170562 pcs Tietolomake 1.8AX910MEFC10X9.pdf2.8AX910MEFC10X9.pdf
Jännite - Rated 8V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja AX Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2381
8AX910M10X9
8AX910MEFC10X9-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 36 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 910µF 8V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 910µF Sovellukset General Purpose