ESDA25SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA25SC6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V SOT23-6
lomakkeissa: ESDA25SC6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ESDA25SC6: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA25SC6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 24V SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118754 pcs Tietolomake ESDA25SC6.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 25V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23-6
Sarja ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case SOT-23-6 Muut nimet 497-10719-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount