ESDA25SC6Y
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA25SC6Y
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 51V SOT23-6
lomakkeissa: ESDA25SC6Y.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ESDA25SC6Y: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA25SC6Y Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 24V 51V SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 163969 pcs Tietolomake ESDA25SC6Y.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 51V
Jännite - erittely (min) 25V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23-6
Sarja Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SOT-23-6 Muut nimet 497-13421-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -