ESDA37LY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA37LY
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus AUTOMOTIVE DUAL TRANSIL™ A
lomakkeissa: ESDA37LY.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
ESDA37LY: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA37LY Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus AUTOMOTIVE DUAL TRANSIL™ A Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 832231 pcs Tietolomake ESDA37LY.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 37V Yksisuuntaiset kanavat 2
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23
Sarja Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Muut nimet 497-18137-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.3A (8/20µs)