ESDA5V3L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA5V3L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA5V3L
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3V SOT23-3
lomakkeissa: ESDA5V3L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ESDA5V3L: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA5V3L Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 3V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 204864 pcs Tietolomake ESDA5V3L.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 5.3V Yksisuuntaiset kanavat 2
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23-3
Sarja ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Muut nimet 497-6632-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount