ESDA5V3SC5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA5V3SC5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA5V3SC5
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3V SOT23-5L
lomakkeissa: ESDA5V3SC5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
ESDA5V3SC5: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA5V3SC5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 3V SOT23-5L Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 931652 pcs Tietolomake ESDA5V3SC5.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 5.3V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23-5L
Sarja ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 Muut nimet 497-7746-2
ESDA5V3SC5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount