ESDA5V3SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA5V3SC6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA5V3SC6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3VWM SOT23-6
lomakkeissa: ESDA5V3SC6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
ESDA5V3SC6: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA5V3SC6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 3VWM SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 667834 pcs Tietolomake ESDA5V3SC6.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 4 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 5.3V
Jännite - erittely (min) 3V Jännite - Breakdown SOT-23-6
Tyyppi Zener Sarja ESDA, TRANSIL™
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 500W Teho - huippukulma -
Polarisaatio SOT-23-6 Muut nimet 497-6633-2
ESDA5V3SC6-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount