ESDA5V3SC6Y
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA5V3SC6Y
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3V 21V SOT23-6
lomakkeissa: ESDA5V3SC6Y.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ESDA5V3SC6Y: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA5V3SC6Y Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 3V 21V SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 216181 pcs Tietolomake ESDA5V3SC6Y.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21V
Jännite - erittely (min) 5.3V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23-6
Sarja Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 400W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SOT-23-6 Muut nimet 497-13422-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -