GS-R12FS0001.9
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
GS-R12FS0001.9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GS-R12FS0001.9
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
GS-R12FS0001.9: n tekniset tiedot
Osa numero GS-R12FS0001.9 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.235-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10794 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 1.235 ~ 5.5 V
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 15V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module Koko / Dimension 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm)
Sarja GS-R12FP Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 10-SMD Module Muut nimet 497-8252
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 83% Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.9A 4.5V - 15V Input
Nykyinen - Output (Max) 1.9A Perusosan osanumero GS-R12F