GS-R24FS0001.8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
GS-R24FS0001.8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GS-R24FS0001.8
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
GS-R24FS0001.8: n tekniset tiedot
Osa numero GS-R24FS0001.8 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.235-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11263 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 1.235 ~ 5.5 V
Jännite - tulo (Min) 16V Jännite - tulo (Max) 35V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module Koko / Dimension 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm)
Sarja GS-R24FP Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 10-SMD Module Muut nimet 497-8255
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 83% Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input
Nykyinen - Output (Max) 1.8A Perusosan osanumero GS-R24F
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
GS-R415
GS-R415
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 4A
Varastossa: 2575 pcs
ladata: GS-R415.pdf
RFQ
GS-R24FV0001.8
GS-R24FV0001.8
Kuvaus: CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP