GS-R24FV0001.8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
GS-R24FV0001.8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GS-R24FV0001.8
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
312 pcs
  • Viesti
GS-R24FV0001.8: n tekniset tiedot
Osa numero GS-R24FV0001.8 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14181 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 1.235 ~ 5.5 V Jännite - tulo (Max) 35V
Jännite - Dropout (tyypillinen) 16V Tyyppi Non-Isolated PoL Module
Koko / Dimension 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Sarja GS-R24FP
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial)
Polarisaatio 10-SIP Module Output Configuration 1
Muut nimet 497-8256 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero GS-R24FV0001.8 line asetus 83%
ominaisuudet - Feature Pins 1.8A
Laajennettu kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input Kuvaus CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP