GS-R12FV0001.9
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
GS-R12FV0001.9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GS-R12FV0001.9
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus CONVERTR MODULE DC-DC 1.9A 15SIP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
312 pcs
  • Viesti
GS-R12FV0001.9: n tekniset tiedot
Osa numero GS-R12FV0001.9 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus CONVERTR MODULE DC-DC 1.9A 15SIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13964 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 1.235 ~ 5.5 V Jännite - tulo (Max) 15V
Jännite - Dropout (tyypillinen) 4.5V Tyyppi Non-Isolated PoL Module
Koko / Dimension 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Sarja GS-R12FP
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial)
Polarisaatio 10-SIP Module Output Configuration 1
Muut nimet 497-8253 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero GS-R12FV0001.9 line asetus 83%
ominaisuudet - Feature Pins 1.9A
Laajennettu kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.9A 4.5V - 15V Input Kuvaus CONVERTR MODULE DC-DC 1.9A 15SIP
Nykyinen - breakover -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
GS-R400V
GS-R400V
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5.1-40V 4A
Varastossa: 2403 pcs
ladata: GS-R400V.pdf
RFQ
GS-R405S
GS-R405S
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5.1V 4A
Varastossa: 2506 pcs
ladata: GS-R405S.pdf
RFQ
GS-R415
GS-R415
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 4A