STP60NF03L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP60NF03L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP60NF03L
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 60A TO-220
lomakkeissa: STP60NF03L.pdf
  • Viesti
STP60NF03L: n tekniset tiedot
Osa numero STP60NF03L Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 60A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4063 pcs Tietolomake STP60NF03L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 30A, 10V
Tehonkulutus (Max) 100W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-12616-5
STP60NF03L-ND
Käyttölämpötila 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2550pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 58nC @ 5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 60A (Tc) 100W (Tc) Through Hole TO-220AB Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)