STP60NH2LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP60NH2LL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP60NH2LL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 24V 40A TO-220
lomakkeissa: STP60NH2LL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1450 pcs
  • Viesti
STP60NH2LL: n tekniset tiedot
Osa numero STP60NH2LL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 24V 40A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 139455 pcs Tietolomake STP60NH2LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 20A, 10V
Tehonkulutus (Max) 60W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 990pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 27nC @ 4.5V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 24V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 24V 40A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220AB
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)