STPS1H100AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1H100AF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS1H100AF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMAFLAT
lomakkeissa: STPS1H100AF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS1H100AF: n tekniset tiedot
Osa numero STPS1H100AF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMAFLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 234521 pcs Tietolomake STPS1H100AF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 770mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package SMAflat Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-221AC, SMA Flat Leads Muut nimet 497-12285-6
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SMAflat
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 4µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A