STPS1H100MF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1H100MF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS1H100MF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A STMITEFLA
lomakkeissa: STPS1H100MF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS1H100MF: n tekniset tiedot
Osa numero STPS1H100MF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A STMITEFLA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 127851 pcs Tietolomake STPS1H100MF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 770mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package STmite Flat Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-222AA Muut nimet 497-12631-6
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 1A Surface Mount STmite Flat
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 4µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A