STPS1H100AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1H100AY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS1H100AY
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA
lomakkeissa: STPS1H100AY.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS1H100AY: n tekniset tiedot
Osa numero STPS1H100AY Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 209847 pcs Tietolomake STPS1H100AY.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 770mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Q Automotive Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 497-11101-1
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SMA (DO-214AC)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 4µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A