STPS1L20M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1L20M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS1L20M
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 20V 1A STMITE
lomakkeissa: STPS1L20M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
STPS1L20M: n tekniset tiedot
Osa numero STPS1L20M Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 20V 1A STMITE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 525514 pcs Tietolomake STPS1L20M.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 430mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Toimittaja Device Package STmite Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-216AA Muut nimet 497-3211-2
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 20V 1A Surface Mount STmite
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 75µA @ 20V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A