JBXFD2J10FSSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2J10FSSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXFD2J10FSSDSR.pdf
  • Viesti
JBXFD2J10FSSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2J10FSSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1906 pcs Tietolomake JBXFD2J10FSSDSR.pdf
Voltage Rating 830V päättyminen Solder Cup
Pakkaus Bulk Suuntautuminen J
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 10
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 8A Yhteydenotto Material -