JBXFD2J12MCSDSMR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2J12MCSDSMR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: JBXFD2J12MCSDSMR.pdf
  • Viesti
JBXFD2J12MCSDSMR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2J12MCSDSMR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1625 pcs Tietolomake JBXFD2J12MCSDSMR.pdf
Voltage Rating 830V päättyminen Crimp
Pakkaus Bulk Suuntautuminen J
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 12
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell, Boot Adapter
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 7A Yhteydenotto Material -