JBXFD2J10MCSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2J10MCSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: JBXFD2J10MCSDSR.pdf
  • Viesti
JBXFD2J10MCSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2J10MCSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2191 pcs Tietolomake JBXFD2J10MCSDSR.pdf
Voltage Rating 830V päättyminen Crimp
Pakkaus Bulk Suuntautuminen J
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 10
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 8A Yhteydenotto Material -