JBXFD2J12FSSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2J12FSSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXFD2J12FSSDSR.pdf
  • Viesti
JBXFD2J12FSSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2J12FSSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1828 pcs Tietolomake JBXFD2J12FSSDSR.pdf
Voltage Rating 830V päättyminen Solder Cup
Pakkaus Bulk Suuntautuminen J
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 12
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 7A Yhteydenotto Material -