WRF3JBR360
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WRF3JBR360
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES WW 3W 0.36 OHM 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WRF3JBR360.pdf2.WRF3JBR360.pdf
  • Viesti
WRF3JBR360: n tekniset tiedot
Osa numero WRF3JBR360 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES WW 3W 0.36 OHM 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6484 pcs Tietolomake 1.WRF3JBR360.pdf2.WRF3JBR360.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -80/ +900ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Sarja WRF paneeli tila 360 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WRF 3 0.36 5% A