WRF3JBR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WRF3JBR910
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES WW 3W 0.91 OHM 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WRF3JBR910.pdf2.WRF3JBR910.pdf
  • Viesti
WRF3JBR910: n tekniset tiedot
Osa numero WRF3JBR910 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES WW 3W 0.91 OHM 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4999 pcs Tietolomake 1.WRF3JBR910.pdf2.WRF3JBR910.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -80/ +900ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Sarja WRF paneeli tila 910 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WRF 3 0.91 5% A