WW3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JB100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JB100R.pdf2.WW3JB100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW3JB100R: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JB100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 375277 pcs Tietolomake 1.WW3JB100R.pdf2.WW3JB100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 5 100 5% B