WW3JB1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB1K50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JB1K50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.5K OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JB1K50.pdf2.WW3JB1K50.pdf
  • Viesti
WW3JB1K50: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JB1K50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.5K OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 370889 pcs Tietolomake 1.WW3JB1K50.pdf2.WW3JB1K50.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 1.5 kOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 5 1.5K 5% B