WW3JB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB150R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JB150R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 150 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JB150R.pdf2.WW3JB150R.pdf
  • Viesti
WW3JB150R: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JB150R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 150 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 440481 pcs Tietolomake 1.WW3JB150R.pdf2.WW3JB150R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 150 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 5 150 5% B