WW3JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB1R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JB1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JB1R00.pdf2.WW3JB1R00.pdf
  • Viesti
WW3JB1R00: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JB1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 356921 pcs Tietolomake 1.WW3JB1R00.pdf2.WW3JB1R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 5 1 5% B
WW515%B
WW515%B-ND
WW51JB
WW51JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound